Skip to main content

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu jest inicjatywą Pań zrzeszonych w naszej Izbie.

Klub Kobiet PIB stanowi przestrzeń do cyklicznych spotkań, rozmów, szkoleń i konferencji, ukazujących kobiecy punkt widzenia w świecie biznesu. Podczas spotkań i warsztatów rozmawiać będziemy o tym, jak pogodzić życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi, jak radzić sobie z problemami naszych pracowników oraz o tym, jak z sukcesem prowadzić firmę w oparciu o wartości.

Integracja wokół realizacji wspólnie podzielanych chrześcijańskich wartości, wzajemna solidarność oraz dyskrecja i pomoc są konstytutywnymi elementami funkcjonowania naszej Izby.  W myśl głównych zasad, które panują w PIB-WIG, chcemy konsolidować potrzeby, ale też talenty Kobiet–Przedsiębiorców, aby w umiejętny sposób nimi zarządzać – dla pomnażania potencjału naszych przedsiębiorstw oraz budowania silnego kobiecego głosu w biznesie.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o  działaniach Klubu. Wszystkie Przedsiębiorcze Panie zainteresowanie przystąpieniem do tej inicjatywy – zapraszamy do kontaktu poprzez Sekretariat PIB-WIG, tel. 661 343 152.

Zachęcamy również do zapoznania się z wywiadem z Radio Poznań: link

Inicjatywy Klubu Kobiet PIB

Spotkanie z PięknąDziewczyną w ramach Klubu Kobiet PIB

  Klub Kobiet

27 sierpnia br. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet Polskiej Izby Biznesu, podczas którego Pani Elżbieta Lachman – redaktor naczelna Polskiego Forum Rodziców przedstawiła uczestniczkom projekt oraz portal pieknadziewczyna.pl

PieknaDziewczyna.pl  to miejsce w sieci z wartościami skierowane do nastolatek i młodych kobiet jako alternatywa dla głównego nurtu social mediów w Polsce. Na stronie autorzy tekstów, jak i użytkownicy portalu, pokazują, jak można pięknie i dobrze żyć w młodym wieku, dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, wspierają się wzajemnie w dorastaniu.

                Każda z uczestniczek spotkania miała szansę wypowiedzenia swojej opinii na temat portalu, dorzucenia swoich pomysłów na treści oraz porad ze strony ekonomicznej. Towarzyszenie swoim dorastającym córkom poprzez portal PieknaDziewczyna.pl stanowi „dziedzictwo” matek i na pewno pomoże w wyborach życiowych dorastających kobiet. Miałyśmy też szansę na rozmowę z pomysłodawczynią portalu, Panią Moniką Kogut, która oprócz pozostawania głównym redaktorem portalu, jest również anglistką, teatrologiem, żoną i mamą ośmiorga dzieci.

                Liderki Klubu Kobiet PIB dziękują Pani Eli Lachman za szansę na wkład w rozwój tak wartościowego miejsca w sieci.

Wróć