Skip to main content

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu jest inicjatywą Pań zrzeszonych w naszej Izbie.

Klub Kobiet PIB stanowi przestrzeń do cyklicznych spotkań, rozmów, szkoleń i konferencji, ukazujących kobiecy punkt widzenia w świecie biznesu. Podczas spotkań i warsztatów rozmawiać będziemy o tym, jak pogodzić życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi, jak radzić sobie z problemami naszych pracowników oraz o tym, jak z sukcesem prowadzić firmę w oparciu o wartości.

Integracja wokół realizacji wspólnie podzielanych chrześcijańskich wartości, wzajemna solidarność oraz dyskrecja i pomoc są konstytutywnymi elementami funkcjonowania naszej Izby.  W myśl głównych zasad, które panują w PIB-WIG, chcemy konsolidować potrzeby, ale też talenty Kobiet–Przedsiębiorców, aby w umiejętny sposób nimi zarządzać – dla pomnażania potencjału naszych przedsiębiorstw oraz budowania silnego kobiecego głosu w biznesie.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o  działaniach Klubu. Wszystkie Przedsiębiorcze Panie zainteresowanie przystąpieniem do tej inicjatywy – zapraszamy do kontaktu poprzez Sekretariat PIB-WIG, tel. 661 343 152.

Zachęcamy również do zapoznania się z wywiadem z Radio Poznań: link

Inicjatywy Klubu Kobiet PIB

Warsztaty z komunikacji w ramach spotkania Klubu Kobiet PIB

  Klub Kobiet

W piątek 23 lipca br. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet Polskiej Izby Biznesu, podczas którego Pani Mariola Szukalska poprowadziła dla uczestniczek warsztaty z komunikacji.

Pani Mariola Szukalska z wykształcenia jest pedagogiem, edukatorem wychowania do życia w rodzinie i doradcą zawodowym. Pracuje również w obszarze planowania ścieżki kariery i rozwoju osobistego.

Podczas warsztatów prowadząca pokazała uczestniczkom jak sposób komunikacji tej samej informacji, wpływa na jej odbiór. Członkinie Klubu poznały koncepcje komunikacji wg. Van Thuna. Panie miały również okazję podzielić się swoimi doświadczeniami zawodowymi oraz przeanalizować ciekawe case stydy.

Po szkoleniu został niedosyt wiedzy, więc Klub już teraz planuje kontynuację tematu.

Liderki Klubu serdecznie dziękują Pani Marioli za ciekawy i rozwijający wspólny czas. Każda z uczestniczek dowiedziała się o sobie czegoś nowego, a możliwość poznania doświadczeń innych Pań była niezwykle inspirująca.

Wróć