Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Spotkanie Klubu Kobiet PIB- luty 2022

  Aktualności

W piątek 18 lutego 2022r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet PIB. Tym razem Pani Martyna Wieszczeczyńska – Dyrektor w klinice Pro Life Clinic, opowiadała o tym, jak dzielić rolę matki, żony i przełożonej personelu – medycznego i administracyjnego.

Jednym z celów Klubu Kobiet PIB jest konsolidacja działań, wiedzy, doświadczeń kobiet biznesu poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, prelekcji i lepsze poznanie środowiska. Planem na realizację tego założenia są m.in. comiesięczne spotkania networkingowe, podczas których każda z Pań przedstawia reszcie swój pomysł na sukces.

Tym razem o swojej roli zawodowej opowiedziała nam Pani Martyna Wieszczeczyńska, która zarządza kliniką Pro Life Clinic. W swojej pracy stawia przede wszystkim na dobrą komunikację – zarówno wobec personelu administracyjnego, medycznego jak i pacjentów. W odniesieniu do jej pracy, dobra komunikacja – oznacza odpowiednio dobraną do drugiej osoby. W związku z profilem kliniki, która zajmuje się leczeniem bezpłodności, klienci musza być traktowani z najwyższym zaangażowaniem i jednakową jakością. Zebrane Panie miały okazję zapoznać się z szeroką ofertą kliniki jak i zajrzeć za kulisy jej działalności – dzięki prezentacji, którą przygotowała Pani Martyna.

Klub ma już zaplanowane kolejne, podobne spotkania. Uczestniczki widza ogromną wartość w każdej okazji do dzielenia się doświadczeniami.

Wróć