Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Przewodniczący Rady Izby wyróżniony Orłem WPROST

  Aktualności

Redakcja portalu WRPOST i wydawnictwo PMPG co roku wyróżnia nagrodą Orły WPROST grono osób reprezentujących przedsiębiorstwa, instytucje samorządowe, naukowe, kulturalne, społeczne i sportowe, które mają znaczący wkład w rozwój społeczności lokalnych i całego kraju. Nagroda jest przyznawana pod patronatem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Wielkopolska Gala Orłów WPROST obyła się w Poznaniu w piątek 24 czerwca br. w Hotelu Sheraton. Jednym z głównych gości honorowych tej uroczystości był Szymon Szynkowski vel Sęk, poseł, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Z radością informujemy, że Przewodniczący Rady Polskiej Izby Biznesu, Pan Tomasz Zdziebkowski, nagrodzony został Orłem WPROST w kategorii Działalność Społeczna.  Nagroda ta została przyznana za całokształt inicjatyw podejmowanych przez Pana Tomasza, ze szczególnym uwzględnieniem działań Polskiej Izby Biznesu jako organizacji kładącej nacisk na promowanie przedsiębiorczości, rozwoju osobistego i postaw patriotycznych.

Pan Tomasz Zdziebkowski otrzymał również nagrodę Orła WPROST za szczególny wkład w rozwój polskiego rolnictwa.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

 

 

Zdjęcia za: https://biznes.wprost.pl/firmy-i-rynki/10760995/laureaci-orlow-wprost-wojewodztwa-wielkopolskiego.html

Wróć