Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Kwietniowe spotkanie Klubu Kobiet PIB

|   Aktualności

W piątek 22 kwietnia 2022r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet PIB. Tym razem gościła nas Pani Martyna Wieszczeczyńska – Dyrektor w klinice Pro Life Clinic, a o swojej pracy opowiadała Pani Cecylia Matysik-Ignyś – Członek Zarządu w firmie ARCO development.

Jednym z celów Klubu Kobiet PIB jest konsolidacja działań, wiedzy, doświadczeń kobiet biznesu poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, prelekcji i lepsze poznanie środowiska. Planem na realizację tego założenia są m.in. comiesięczne spotkania networkingowe, podczas których każda z Pań zdradzi reszcie swój pomysł na sukces. Tym razem o swojej roli zawodowej opowiedziała nam Pani Cecylia Matysik- Ignyś, która zarządza wraz z Mężem firmą ARCO development. Przygotowana przez Panią Cecylię prezentacja zawierała w sobie przekrój większych inwestycji w których firma brała udział, najnowsze, które są aktualnie realizowane oraz te, które już w najbliższych miesiącach zostaną rozpoczęte.

Pani Cecylia podzieliła się również swoimi sposobami na zachowanie harmonii między życiem zawodowym i rodzinnym, co w przypadku rodzinnego biznesu jest niezwykle ważne!

Klub ma już zaplanowane kolejne, podobne spotkania. Uczestniczki widza ogromną wartość w każdej okazji do dzielenia się doświadczeniami.

Wróć